ANNE kavramını bilmeyenlere...

Paylaş
    Crazy
    Crazy YÖNETİCİ > Frm-Turkey

Mesaj Sayisi : 251
    İş/Hobiler : Frm-turkey Mesaj yazmak :)
    Lakap : Ayi bohan :)
    Tuttuhum Takim : 4
    Ruh Hali : 8

2313123 ANNE kavramını bilmeyenlere...

Mesaj tarafından Crazy Bir Salı Ağus. 25, 2009 3:22 pm

Bu yazıyı son zamanlarda artan oyun içi küfür olayları için yazıyorum. umarim herkes okur.

Zamanın birinde dünyaya gelmeye hazırlanan çocuk yaratıcısına sormuş;
    'Beni bi süre sonra dünyaya göndereceğini söylediler, ama o kadar küçük ve güçsüzümki,orada nasıl yaşarım bilmiyorum.'
    Yaratıcı; 'Tüm meleklerin arasından birini senin için seçtim ve seni bekliyor,meleğin sana hergün şarkılar söyliyecek,sana gülümseyecek ve böylece sen onun sevgisini üzerinde hissedip mutlu olacaksın.'
    Çocuk; 'Peki insanlar bişey dediklerinde nasıl anlıyacağım,dillerini bile bilmiyorum! .'
    Yaratıcı; 'Meleğin sana dünyada duyabileceğin en güzel,en tatlı sözcükleri söyleyip,konuşmayıda dikkatle ve saygıyla öğretecek sana.' Çocuk; 'Dünyada kötü insanlar olduğunu duydum,peki beni onlardan kim koruyacak? .'
    'Meleğin seni hayatı pahasına koruyacaktır.' der yaratıcı..

O sırada sessizlik olur ve dünyadan sesler gelmeye başlar.Çocuk gitmek üzere olduğunu anlar ve son bir soru daha sorar; 'Eğer gidiyorsam lütfen söylermisiniz benim meleğimin adı nedir? ...''''Meleğinin adının önemi yok. Sen ona sadece ANNE diyeceksin...'''

Şimdi O Meleklere Küfür Eden insanlıktan nasibini almamışlara sesleniyorum.
    Bir insan Nekadar adi olursa olsun O MELEKLERE ASLA KÜFREDİLMEZ

Onlar sizi giymeyip giydiren içmeyip içtiren aç kalıp sizi doyuran gece sizleri için hiç uyumayan o meleklere nasıl kıyıpta küfür edebiliyorsunuz SİZ KENDİ ANNENİZE KÜFÜR ETTİREBİLİRMİSİNZ ACABA.
    1evren

Mesaj Sayisi : 1

2313123 Geri: ANNE kavramını bilmeyenlere...

Mesaj tarafından 1evren Bir Çarş. Ağus. 26, 2009 4:10 pm

COOOOK TŞK: EDERIM KARDESIM BOLE BİŞİ YAPTIGIN ICIN EWT ARKADASLAR BUNDAN SONRASI SIZIN VICDANINIZA KLAMIS AMA ANNELER BİR MELEKTİR KFUR ICINDE DEIl GUZEL sOZ ICIN KUlLLNALICAK Bİ MELEK Sad
    Crazy

Mesaj Sayisi : 251
    İş/Hobiler : Frm-turkey Mesaj yazmak :)
    Lakap : Ayi bohan :)
    Tuttuhum Takim : 4
    Ruh Hali : 8

2313123 Geri: ANNE kavramını bilmeyenlere...

Mesaj tarafından Crazy Bir Çarş. Ağus. 26, 2009 4:42 pm

evet kardeş dohru diorsun

Forum Saati Cuma Haz. 22, 2018 7:17 am